Choď na obsah Choď na menu
 


Zvučná štyrka

19. 4. 2009

Zvučný čtyřka (dočasne pätka) bola skupina najsilnejších ninju Skryté zvučné Dediny (Otogakure). Orochimaru si ich sám vybral. Do zvučné štvorky (päťky) patrili Sakon a Ukon (žijúci v jednom tele, počítajú sa ako jeden člen), Jiroubou, Tayuya, Kidoumaru a Kaguya Kimimaro (piaty člen).

Členovia zvučné štvorky majú všetci Orochimarovu prokletu pečať. Ta im umožňovala získať väčší objem Chakra a sily vôbec.

 

Obrázok

Niekoľko členov tejto skupiny sa do nej dostalo kvôli svojim jedinečným genetickým povahám (kekkei genkai). Napr. Kimimaro môže používať svoje kosti podľa svojej vôle, takže na neho prakticky nikto nemohol zaútočiť.

 

 

Obrázok


Zvučná štyrka však zďaleka nebola tak skúsená ako členovia Akatsuki, s Akatsuki by sa nikdy nemohli merať, a to i napriek tomu, že im pomáhala ich prokletá pečať .

Členovia:

Kaguya Kimmimaro: Dokáže používať svoje kosti podľa svojej vôle, preto si ho vzal orochimaru do party. Je to posledný člen klanu Kaguya.

Obrázok

Sakon a Ukon: Bratia žijúci v jednom tele. Majú svoje kekkei genkai, vďaka ktorému dokážu skvele bojovať. Nie je známe, z akého klanu sú.

Obrázok

Jiroubou: Extrakalorický človek, je dokonca hrubšie ako Chou, s ktorým bojoval. Neznáša, keď Tayuya hovorí sprostě. Ovláda zemný element.

Obrázok

Kidoumaru: Človek, ktorý má šesť rúk, pripomína pavúka a dokáže tkať pavučiny. Dokáže tiež vyvolať pavúka. Bojoval s Nejim.

 

Obrázok

Tayuya: Jediná dievča vo zvučné štvorke, tiež ako jediná používa zvuk ako zbraň. K boji používa flautu. Bojovala sa Shikamarom.

 

Obrázok

Zdroj: www.konoha.cz

 

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

lol

(lol, 3. 8. 2010 10:02)

pekne obrazky ale videl som aj krajsie